مهندس پیام نکوئی دستجردی متولد تهران کارشناس ارشد مهندسی عمران فعالیت خود را از سالهای ۱۳۷۵ همزمان با تحصیل شروع نمود . در سال ۱۳۸۳ فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی و طراحی فضای سبز شد و همزمان با تحصیل در پروژه ۱۹۰ واحدی انسیتوپاستور ایران به عنوان کمک سرپرست و ناظر مقیم کارگاه مشغول به فعالیت شد 

چند سال بعد بدلیل علاقه بسیار زیاد به رشته مهندسی ساختمان و فعالیتهای ساختمانی که درآن زمان انجام میداد در رشته مهندسی عمران ساختمان ادامه تحصیل داد و موفق به اخذ مدرک کارشناسی مهندسی عمران گردید .

از سال ۱۳۸۶ توجه بیشتر به امر ساختمان سازی به صورت شخصی نمود و تعداد قابل توجهی ساختمان را ازابتدا تا انتها بنا نهاد .در منطقه ۱۰ و منطقه ۱۱ و منطقه ۶ نمونه های آنها قابل مشاهده است.

در سالهای ۱۳۹۰ الي ۱۳۹۵ به طور مستمر به امر ویلاسازی در شمال کشور و شهرهای بابلسر و سرخرود نمود و آثار زیبایی را با کمک همکارانش خلق نمود.

همزمان با ساختمان سازی و همچنین انجام پروژه های بازسازی واحدهای مسکونی اداری و تجاری مجددا مشغول به تحصیل شد و در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران ژئوتکنیک فارغ التحصیل شد .

در سالهای اخیر همزمان با فعالیت ساختمانی به تدریس در چند دانشگاه در زمینه عمران و معماری پرداخته است ودر حال حاضر در کلیه عملیات ساختمانی فعال میباشد.

شعار وی استفاده از نیروی متخصص در امر ساختمان حتی برای بازسازی های کوچک خانگی است چرا که عدم توجه به اصول مهندسی و معماری میتواند خسارات جبران ناپذیری به بار آورد.


سوابق کاری و تحصیلی

  • کارشناس ارشد مهندسی عمران ژیوتکنیک

  • کارشناس مهندسی عمران ساختمان

  • کارشناس مهندسی فضای سبز

  • عضو رسمی انجمن بتن ایران